İstanbul Dekorasyon Firmaları

İstanbul Dekorasyon Firmaları ; İstanbul’da hizmet veren dekorasyon firmaları arayışında olanlar, oldukça dinamik ve hızlı bir ekip ile çalışan mimarlık ofisimizi tercih edebilirler.Mimari tasarım projelerinde 2D ve 3D görselleştirme yöntemleri kullanılmaktadır. Bugüne kadar birbirinden farklı konsept projelere imza atan Hey Mimarlık ofisimiz, ev, villa, ofis, fabrika, kafe, mağaza, AVM ve çeşitli sosyal mekanlarında içinde bulunduğu birçok projeyi hayata geçirmektedir.

İstanbul Ev Dekorasyon Projeleri

Ev ortamları kişilerin yaşamlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdiği kişisel alanlardır. Ev dekorasyon projelerinde önemli bir yeri olan mobilya dekorasyonları ile kişilerin yaşam alanları daha göz alıcı hale getirilmektedir. Böylece kişilerin evlerinde geçirdikleri vakit daha verimli ve memnun edici bir duruma gelmektedir.
İstanbul’da faaliyet gösteren dekorasyon firmaları arasında, üstün kaliteye önem veren çalışma prensibimiz ile farkımızı ortaya koymaktayız. Aynı zamanda ev dekorasyonlarında seçtiğimiz mobilya modelleri ve ev içinde uyguladığımız çeşitli tadilat işlemleri sonrasında, sizde yaşam alanınızın farkını gözle görülür bir derecede olduğuna şahit olabilirsiniz.

İşyeri ve Ofis Dekorasyon Hizmetleri

İstanbul iç dekorasyon firmaları arayışında olan kişiler, mimarlık ofisimizi tercih ederek ofis ve işyeri gibi çalışma alanlarını daha estetik ve şık konseptlere dönüştürebilirler.
Ofis ve işyeri sahipleri, çalışanlarına kendilerini değerli hissettirmek için modern ofis dekorasyonlarına yoğun talep göstermektedir. Ofis ve işyerlerinin daha estetik ve prestijli görünmesi için, modern ve şık detaylara sahip dekorasyon projelerinden yardım alabilir.
Ofis dekorasyonlarında çalışma masaları ve duvarlar göze çarpan öncelikli alanlardır. Modern ofis ve işyeri dekorasyonlarında verimliliği artırıcı ve ruh haline iyi gelen renk tercihlerinde bulunmaktayız. Aynı zamanda duvarlar çeşitli raflar, duvar yazıları ve ışıklandırmalar ile estetik ve farklı bir görünüme kavuşturulabilir.

İstanbul Villa Dekorasyon Firmaları

İç tasarım projelerinde yoğunlukla tercih edilen alanlar villalardır. Villa dekorasyon projelerinde iç tasarım kadar dış mekân tasarımları da oldukça önemlidir. Villanın konseptine göre yer döşemeleri, tavan uygulamaları, dış cephe uygulamaları ve bahçe düzenlemeleri gibi birçok detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmaktadır.
Villa tasarım sürecinde ev sahipleri ile birlikte hareket ederek süreci tamamlamaktayız. Proje sürecinde mutlaka onayı alınan ev sahibinin fikir ve yorumları doğrultusunda projelerde yenilik ve düzenlemeler mevcut olabilmektedir.

İstanbul’da dekorasyon firmaları arayışındaysanız; hayalindeki ev, ofis ve villaya sahip olmak için konsept tasarım projelerimizi web sitemizden inceleyebilir, fiyat ve hizmetlerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Villa Kapısı Modelleri