İstanbul Mimarlık Ofisi

         İstanbul Mimarlık ofisi hey mimarlık sizlere hangi hizmetleri sunmaktadır. Kısaca istanbul mimarlık çatısı altında vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirmek isteriz. Aşağıda belirteceğimiz mimarlık hizmetlerimiz hakkında taleplerinizde bizimle iletişime geçebilir sonuç odaklı cevaplar alabilirsiniz. Mimarımız Hanife Hanım işinde profesyonel çalışma prensipleri ile sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Sayfamızı incelmek için zaman ayırdığınız için teşekkür eder; Sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün daha özveri ve işimizi severek yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Hey Mimarlık Danışmanlık Hizmetleri

– Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi
– Mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri
– İnce yapı ve dekorasyon kontrolörlük hizmetleri
– Dış cephe uygulamaları
- Proje analiz araştırma ve analiz
– 2d 3d mimari ve iç mimari tasarım süreci yönetimi

Hey Mimarlık Proje Hizmetlerimiz

– Mimari ve İç mimari 2 boyutlu / 3 boyutlu konsept proje tasarımı
– İç mimari dekorasyon projeleri
– Uygulama ve imalat projeleri
– Konsept tasarımlar
– 3d görsel sunum ve katalog çalışmaları
– 2d tasarım ve renkli kat planları, sunum çalışmaları
– Mobilya tasarımı
– Genel proje koordinasyon ve yönetimi
– Mimari ve iç mimari konsept geliştirme
– 3D canlandırma görsel çalışmaları
– Mobilya, dekoratif ve endüstriyel ürün konsept tasarımı

Hey Mimarlık Çeşitli Uygulama Projeleri

– Mimari projeler
– İç mimari dekorasyon projeleri
– Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygalama yönetimi
– İnce yapı ve dekorasyon hizmetleri
– Dış cephe uygulamaları
– Anahtar teslim projeler
– Proje analiz araştırma ve analiz

Arama Kelimeleri;

    Adalar mimarlık ofisleri, Arnavutköy mimarlık ofisleri, Ataşehir mimarlık ofisleri, Avcılar mimarlık ofisleri, Bağcılar mimarlık ofisleri, Bahçelievler mimarlık ofisleri, Bakırköy mimarlık ofisleri, Başakşehir mimarlık ofisleri, Bayrampaşa mimarlık ofisleri, Beşiktaş mimarlık ofisleri, Beykoz mimarlık ofisleri, Beylikdüzü mimarlık ofisleri, Beyoğlu mimarlık ofisleri, Büyükçekmece mimarlık ofisleri, Çatalca mimarlık ofisleri, Çekmeköy mimarlık ofisleri, Esenler mimarlık ofisleri, Esenyurt mimarlık ofisleri, Eyüpsultan mimarlık ofisleri, Fatih mimarlık ofisleri, Gaziosmanpaşa mimarlık ofisleri, Güngören mimarlık ofisleri, Kadıköy mimarlık ofisleri, Kâğıthane mimarlık ofisleri, Kartal mimarlık ofisleri, Küçükçekmece mimarlık ofisleri, Maltepe mimarlık ofisleri, Pendik mimarlık ofisleri, Sancaktepe mimarlık ofisleri, Sarıyer mimarlık ofisleri, Silivri mimarlık ofisleri, Sultanbeyli mimarlık ofisleri, Sultangazi mimarlık ofisleri, Şile mimarlık ofisleri, Şişli mimarlık ofisleri, Tuzla mimarlık ofisleri, Ümraniye mimarlık ofisleri, Üsküdar mimarlık ofisleri, Zeytinburnu mimarlık ofisleri, istanbul mimarlık ofisi

 

Konsept Villa Tasarımı

Konsept Villa Tasarımı

    Güvenilir firmalar kapsamında konsept villa tasarımı projesi hayata geçirmek isteyen kişiler, İstanbul’da hizmet veren mimarlık ofisimizin hizmetlerinden yararlanabilir.

Konsept villa tasarımları, mimarlık ofisimizin bireysel taleplerin yoğunluk yaşadığı başlıca hizmetlerden biridir. Sizde hayalinizdeki villa konseptini hayata geçirmek için uzman ekibimizin güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Villa Cephe Tasarım Projeleri

Villa tasarımlarında villaların iç mekanları kadar dış mekân ve cephe görünümü de oldukça önemlidir. Ev ve ofis gibi kişisel ve çalışma alanları dışında farklı bir konsepte sahip modern villa iç tasarımları sürecinde çeşitli cephe tadilat işlemleri uygulamaktayız.

Geniş seçenek yelpazesine sahip birbirinden farklı konseptlerde hazırlanan villa tasarım projeleri sürecinde alanında uzman kişilerin profesyonel önerilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu anlamda firmamız projenin başlangıcından bitişine kadar sizlere dilediğiniz her konuda profesyonel destek sunmaktadır.

Villa İç Dekorasyon Hizmetleri

Günümüz modern yapıları olarak villalar çeşitli fikirlerin ele alındığı farklı konseptlere sahip lüks yaşam alanlarıdır. İstanbul’da hizmet veren mimarlık ofisi olarak, konsept villa tasarımı sürecinde mobilya ve dekoratif aksesuar seçimi, villa iç tadilat işlemleri, dış cephe işlemleri ve dış mekân tasarımları gibi çeşitli uygulamalar sürdürmektedir.

Villa projesinin uygulanacağı arazinin konumu, manzara, projenin hayata geçirileceği şehrin mevsim özelliği, içinde yaşayacak kişiye göre belirlenen oda sayısı gibi çeşitli faktörler hesaba katılarak proje süreci başlatılmaktadır.

Villa projesinde oda yerleşimi de oldukça önemlidir. Proje sürecinde müşterilerin taleplerini önem listemizin ilk başında bulundurmaktayız. Böylece müşterilerin ihtiyaç ve talepleri proje sürecinde etkili olan en önemli faktördür. Firmamız tarafından oluşturulan villa tasarım projelerinde tercih edilecek malzemeler üstün dayanıklılık ve kaliteye sahiptir. Projede hiçbir güvenlik ve kalite formatından ödün vermemekle birlikte, proje bitiş sürecinden sonra ise danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Modern ve Fonksiyonel Villa Tasarım Firmaları

Hey Mimarlık ofisi olarak hayata geçirdiğimiz villa tasarımlarında fonksiyonelliğe ve modern seçimlere öncelik vermekteyiz. Projeyi hayata geçirirken alanında uzman mimar ve mühendislerimizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak, kusursuz konsept tasarımlar ortaya koyuyoruz.

Hayalinizdeki villaya kavuşmak için İstanbul’da faaliyet gösteren mimarlık ofisimizin konsept villa tasarımı projelerini inceleyebilir, tüm proje sürecinde sizlerin yanınızda olmamıza izin verebilirsiniz.

 

Ofis Dekorasyon Ve Tadilat

Ofis Dekorasyon Tadilat

Ofis dekorasyonu Hey Mimarlık ile sunulan kapsamlı bir hizmettir. İş yerlerini daha verimli hale getiren çözümlerle beraber proje teslim yapmaktayız.

Ofis dekorasyon uygulamaları konusunda uzmanız ve gelecek dönemlerde başarımızı sürdüreceğiz. Mimari çalışmalarımıza güvenle başvuru yaparak yenilikleri takip edebilirsiniz. Ofislerinizde yeni başlangıçlar için doğru bir proje sunulması gerektiğini unutmamalısınız.

Ofis Dekorasyonu Fikirleri Nasıl Alınır?

Ne tür yenilikler yapacağınıza karar veremediyseniz Hey Mimarlık size gereken fikirleri sunacaktır. Hangi alanda neleri değiştirmek istediğinizin taslağını çıkararak fikir alışverişi yapıyoruz. Ofislerin ticari açıdan daha verimli olması sayesinde kurumsal bir başarıyı da getirmekteyiz.

Ofis Dekorasyonunda Aksesuar Kullanımı

Küçük ama etkili parçalar ofis dekorasyonu konusunda marka değerinizin belirgin şekilde artışına neden olabilir. Genel havaya uyumlu bir aksesuar sayesinde ofislerinizin enerjisi anında yenilenecektir. Duvar veya masa aksesuarlarını seçerken ana malzemenin bütünselliğine dikkat etmekteyiz.

Küçük Ofisleri Genişleten Dekorasyon

Metre karesi az ofislerin genişlemesi için iç mimari çalışmalarımızdan yararlanmalısınız. Ofislerinizin verimli kullanımı dikey yönlü olarak sağlanacak ve yeni yerler için proje çizimi oluşturulacaktır. Yenilenmiş genişlemiş ofisinizde işlerinizin daha iyiye gideceğini görebilirsiniz.

En Şık Ofis Tasarımları

 Birbirinden şık ofis dekorasyon tasarımı için doğru adrestesiniz. Lüks görünümlü ofis tasarımları markanızın değerini artıracak ve yeni müşterilerinizi de daha verimli hale getirecektir.  Duvar ve yer tasarımlarına ek bölme sistemlerinden de yararlanacağınız projelerle fark yaratan sonuçlar sunuyoruz.

Ofis Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Duvarlar, ofis içindeki en verimli yerlerden biri haline dönüşebilir. Giriş ve toplantı alanlarında marka logosuyla birlikte bunu öne çıkaran eklemeler yaptırabilirsiniz. Geniş yelpazede alacağınız dekorasyon fikirleri yenilenmiş bir görünümü amaçlar.

Ahşap Home Ofis Dekorasyon Projeleri

Evden çalışmanın giderek yaygınlaşması dekorasyon düzenlemelerini de beraberinde getirmiştir. Ofise çevrilmek istenen ev bölümlerinde ahşap modellere sıkça rastlanmaktadır. Hangi alana nasıl bir işlem yapılacağı konusunda size özel bir proje sunuyoruz.

Ahşap kullanım organik bir hissiyat vermektedir. Metalik görseller, minimal tasarımlara da yönelerek ofis içini çalışma düzenine göre tasarlamamıza yardımcı olabilirsiniz.  Home ofis alanda işleriniz için ne kadar alan gerekiyorsa ofis dekorasyon çalışmaları da bu düzlemde sürecektir.

Otel Dekorasyon Tadilat

Otel Dekorasyon

İstanbul mimarlık ofisi olarak, otel işletmeleri ile birlikte çok sayıda otel dekorasyon projeleri hayata geçirmekteyiz.

Otelin kalitesi sahip olduğu dekorasyonu ile eşdeğere sahiptir. Otel tasarımları mimari projeler kapsamında önemli bir yeri olan uygulama türüdür. Sahip olduğunuz otelin; misafirlerin taleplerine ve beğenilerine hitap etmesi işletmenizin geleceğini büyük oranda etkilemektedir.

Hey Mimarlık Otel Mobilya Dekorasyonları

Otel dekorasyonlarında mobilya seçimlerinin büyük bir önemi bulunur. Otel işletmeleri, mobilya seçimlerini hedef kitlelerine göre belirlediği konseptlere uygun olarak yapması gerekir. Otel mobilya seçimlerinde kapı, aydınlatma, lobi mobilyaları, halı, yatak ve baza gibi başlıca otel mobilyalarında firmamız en ince ayrıntısına kadar düşünerek seçim yapmaktadır.

Klasik ve Modern Lobi Mobilyaları

Lobiler, otellerin nasıl bir konsepte ve kaliteye sahip olduğunu gösteren başlıca alanlardır. Otel dekorasyon projelerinde lobi alanlarında kullanılacak mobilyalarda ince detaylar oldukça önemlidir.

Otellerin kurumsal kimliğini ön plana çıkaran lobi mobilyaları, misafirlerin konforlu vakit geçirmesi açısından ergonomik ve konforlu olması gerekir. Klasik ve modern çizgilere sahip lobi mobilyaları seçiminde sizlerin tüm süreçte doğru tercihler yapabilmenizi sağlıyoruz.

Ses Yalıtımlı Otel Kapıları

Otel misafirlerinin en çok talep ettiği başlıca faktörler, güvenlik ve rahatlıktır. Son teknoloji kullanılarak üretilen elektronik kilit sistemli kapılar, misafirlerin kendilerini güvende hissedebilecekleri seçimlerdir. Aynı zamanda maksimum ses yalıtımı sağlayan modern ve klasik tarza hitap edecek kapı modelleri, misafirlerin otelden bekledikleri tüm ihtiyaçları karşılayabilecek düzeydedir.

Otel Aydınlatma Modelleri

İstanbul otel mobilya dekorasyonları projelerinde, özenle seçtiğimiz önemli mobilyalar arasında aydınlatmalarda bulunmaktadır. Otel işletmelerin talep ettikleri ölçüde ve sayıda uygun fiyat avantajları ile projelerde tercih ettiğimiz avize ve aydınlatma modelleri oldukça fazla seçeneklere sahiptir.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip sarkıtlar ve modern avizeler, otel konseptlerine uygun olarak firmamız tarafından özenle seçilmektedir.

İstanbul Mimarlık Lüks Otel Proje Uygulamaları

İstanbul mimarlık ofisimiz müşterilerin talepleri ve beklentilerine uygun olarak hazırladığı otel projelerini, belirttikleri tarihlerde anahtar teslim olarak müşterilere sunmaktadır. Alanında uzman kişilerin bulunduğu ve yüksek çalışma dinamiğine sahip ekibimiz ile hayata geçirdiğimiz otel projelerinde, kaliteli ve güvenilir işçilik prensibi hakimdir.

Ofisimiz ile müşterilere sağladığımız otel dekorasyon uygulamalarında; tavan ve duvar tadilatlarının yanı sıra, mobilya seçimlerinde de oldukça titiz davranarak proje sürecini aksatmadan tamamlamaktayız.

 

Mağaza Dekorasyon Tadilat

Mağaza Dekorasyon 

Mağaza dekorasyonu kurumsal yerlerin fark yaratan sonuçlar sağlamasında etkilidir. Hey Mimarlık tüm proje ayrıntılarında maksimum başarı sunar.

Mağaza dekorasyon uygulamaları geniş yelpazede ele alınması gereken mimari çalışmalardır. Konsept dekorasyon çalışmalarımızda proje hizmetlerimiz en iyi biçimde neticelenecektir. Uygulama ve imalat projelerimiz kurumsal mağazacılık alanına uyarlanmakta ve görsel açıdan tatmin eden sonuçlar vermektedir.

Mağazada Geniş Kullanım Alanları

Mağazanızda geniş kullanım alanlarına ihtiyacınız olduğunda Hey Mimarlık yanınızda olacaktır. Mobilya tasarımı ve konsept uygulamalarımız genel projeden alacağınız memnuniyete en kısa sürede yansıyacaktır. Çok katlı mağazalarda kat planları, sunum çalışmalarını yaparak fikir alışverişini sürdürüyoruz.

Mağaza Raf Dekorasyon Sistemleri 

Mağazanızın en verimli yerlerinden biri raflar olacaktır. Göze hitap etmesinin yanında kullanım avantajı sunan raflar ürünlerinize katkı sunar. Nasıl bir malzeme ile hangi kombin uygulamalarını destekleyeceği mağaza dekorasyon çalışmalarında önceliklidir. Yeni ve eski mağaza fark etmeksizin raflarda yenilikler için başvuru yapabilirsiniz.

Giyim Mağaza Dekorasyonunda Önem Verilen Konular

Her mağazanın ne üzerine olduğu değişse de giyimle örnek vermek faydalı olabilir. Giyim mağazasında dekorasyonda öne çıkan giysilerin modellenmesi olacaktır. Raf ve vitrin çalışmalarının birbirini beslemesi gerekmektedir. Mobilya ve mermer gibi ürünlere göre renk geçişleri ayarlanabilir. Mağaza çalışmalarımızda fikirlerinize göre en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Giyim Mağaza Dekorasyon Fiyatları

Giyim üzerine mağazalarda dekorasyon ücretlendirmesi alan büyüklüğü, malzeme ve çalışma niteliğine göre değişecektir. Modelleme ve uygulama aşamaları hakkında Hey Mimarlık başvurunuzu yapabilirsiniz.

Mobilya Mağazasında Dekorasyon

Mobilya mağazasında dekoratif görünümü sağlamak için karmaşadan uzak durmak gerekir. Setler ve tekli mobilyaların birbirine girmeyeceği mağaza dekorasyonu sayesinde göze hitap eden bir çalışma oluşacaktır. Mobilya mağazalarının metre karesi kapsamında katlara göre bir fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Ayakkabı Mağazası Özel Projeler

Sınırlı alanda ürün satışı yapacak olan mağazalarda yükseklik ve raflı dolapların kullanımı maksimum düzeye taşınmaktadır. Uygun alanların istif ve vitrine özel bir şekilde dekorasyonunun yapılmasını sağlamaktayız.

Optik Mağaza Dekorasyonu Başvuru

Bakanlık onaylı gözlük satış mağazalarında dekorasyon kırılabilir malzemelerin hassasiyetine göre ayarlanmaktadır. Dolaplarda şeffaflık ve sağlamlık ilkelerinden ödün vermeyen Hey Mimarlık gözlük markanızı geliştirebilir. Mağaza dekorasyon başvurularınızı Hey Mimarlık iletişim kanallarımızdan yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Fabrika Dekorasyon Tadilat

Fabrika Dekorasyon

İstanbul mimarlık ofisi olarak fabrika dekorasyon uygulamaları ile tadilat, onarım ve bakım işlemlerinde müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Günümüz ofis ve işyeri tasarım projelerinde trend olarak beğenilen fikirler eşliğinde meydana getirdiğimiz modern proje uygulamaları ile sade ve şık fabrika alanları meydana getirmekteyiz. Fabrika dekorasyonları için geliştirdiğimiz proje uygulamaları, alanında uzman kişilerin bulunduğu dinamik bir ekip tarafından tamamen özgün ve yenilikçi fikirler ile geliştirilmektedir.

Modern Fabrika Dekoratif Tasarımları

Fabrika ve çok sayıda çalışanın bulunduğu büyük işyerlerinde, çalışma ortamının atmosferi ve dekorasyonu çalışanların verimliliğini büyük ölçüde etkilemektedir. Günümüz fabrika sahipleri ve büyük işyeri yetkililerinin, iş geliştirme ve çalışan verimliliğini artırma konusunda yaptığı araştırmalara yönelik fabrika dekorasyon fikirlerine ihtiyaç artmış durumdadır.

Günümüz fabrika ve büyük işyerleri, dekorasyon fikirleri açısından yenilikçi ve modern çerçeveleri benimsemektedir. Mimarlık firmamızın siz değerli işveren ve fabrika yetkilileri için özel olarak tasarladığı fabrika iç dekorasyon ve dış mekân tasarımları ile fabrika alanlarını eski halinden bambaşka bir görünüme kavuşturmaktayız.

Fabrika Ofis Dekorasyon Projeleri

İstanbul mimarlık ofisi olarak hayata geçirdiğimiz fabrika ofis tasarımları kapsamında 2D tasarımlar ile oluşturduğumuz projeler içerisinde renkli kat planları ve detaylı sunum çalışmaları bulunmaktadır. Hayata geçirmek istediğimiz fabrika ve büyük işyeri tasarım projelerinin son hali ise, müşterilere 3D canlandırma şeklinde görsel olarak sunulmaktadır.

Mimarlık firmamızın uyguladığı fabrika dekorasyonlarında; fabrika giriş uygulamaları, iç-dış cam uygulamaları, silikon cephe uygulamaları ve güvenlik kulübesi gibi çeşitli uygulamalar hedef alınmaktadır.

 

 

Fabrika Dış Cephe Tadilat ve Bakım Hizmetleri

Mimarlık ofisimiz ile çalışan müşterilerin talepleri doğrultusunda hazırladığımız projeler ile eş güdümlü olarak dış cephe mantolama, kaplama, boyama, yenileme ve bakım gibi çeşitli uygulamalar sağlamaktadır.

Projelerde yetkilendirilen mimarlarımız ve mühendislerimiz, fabrika ve işyerleri gibi iş hacminin yoğun olarak bulunduğu alanlarda dış cephe mantolama ve bakım işlemleri ile bu alanlarda konforlu ve verimli ortamlar yaratmaktadır.

Fabrika ve büyük işyeri binalarına uygulanan dış cephe tadilat ve bakım uygulamaları, uzun vadede bakım maliyetinde tasarruf sağlamakla beraber, binaların kullanım ömürlerini uzatır. Sizde işyeri ve fabrika dekorasyon projeleri kapsamında profesyonel destek talep ediyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.