Başakşehir Mutfak Dolabı İmalatı

Laminat Mutfak Dolapları

Başakşehir Mutfak Dolabı İmalatı

           Başakşehir., Mutfak Dolabı imalat firması aramalarınızda hey mimarlık olarak hizmetinizdeyiz. Üretimini ve montaj işlemleri kendi bünyemizde a kalite hizmet anlayışı ile teslim etmekteyiz.Müşteri hizmetlerimizi arayıp çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hemen aramak için Şimdi Ara (+90 535-021-26-72) Telefon numaramızı sizinle paylaşıyoruz.İstanbul içi tüm semtlere ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz mevcut olup ayrıca mutfak dolap imalatlarını mimarımız tarafından yapılacak çizim ile onayı tarafınızdan alındıktan sonra istemiş olduğunuz mutfak dolabının çekmece adetlerinden tutunda köşe ölçüleri rengi malzemesi kullanacağınız mutfağınızın ölçüsü ile bire bir çizimi hazırlamaktayız. Çizimler için ön koşullar sağlandıktan sonra tarafınıza sunum bilgisayar ortamında sunum yapmaktayız. Akabinde üretim süreci teslimat süresi ahşap atölyemizin iş yoğunluğuna göre belirlenip tarafınıza sözleşmede belirtilmekteyiz. Sözleşmede mutfak dolap fiyatınızın ortalama %50 gibi bir kısmını alıp ahşap atölyemizde işinin ehli mobilya ustalarımızla imal etmekteyiz. Hey mimarlık olarak imalatı hazırlanmış mutfak dolabı modelinizi sizleri arayıp uygun teslimat saatine birlikte karar vermekteyiz.

       Başakşehir Mutfak Dolabı Kurulum Süresi Ne Kadar Zaman Almaktadır ?

      Mutfak dolapları kurulumları ortalama bir süre vermek doğru bir bilgi olmayacaktır. Nedeni ise her mutfak ölçüsü farklı olması kurulum süreside buna binaen değişiklik göstermektedir. Aynı gün teslimat ve kurulumları uzun zamandır sorunsuz bir şekilde %100 müşteri memnuniyeti ile teslim etme imkanımız oldu.

                  Başakşehir Mutfak Dolap Kapak Modelleri Çeşitleri Nelerdir ?

Laminat Mutfak Dolap Modelleri

       Laminat kapaklı mutfak dolapları içeriği itibari ile sert yüzeyli bir üründür ; Dolayısıyla sert olduğunda mutfakta oluşabilecek çizilme, darbe vb dış etkenlere karşı daha kullanışlı bir kapak çeşididir. Laminat kapaklarda renk çeşitleri Laminat ahşap desenler, Laminat Fantezi desenler, Laminat Düz renkler, Laminat kum taş desenler olarak kısaca adlandırılmaktadır. Renk seçimizde güncel kartelamız görüşmede sizlere seçim yapmanız için canlı olarak gösterilecektir. Laminat kapak dış görüntüleri mat ve parlaktır.

Laminat Mutfak Dolapları
Laminat Mutfak Dolapları

Başakşehir Membran Mutfak Dolap Modelleri

         Membran Kapak Mutfak Dolapları içeriği itibari ile pvc membranlarının ham mdf üzerine tek taraflı olarak preslenerek yapılmaktadır.Membran kapaklar suya neme karşı dayanıklılığı yüksek ve kullanım süresi olarakta daha uzun ömürlüdürler. Bunun nedeni ise Kullanılan mdf kalitesi ve pvc folyonun kalitesidir.Kalitesi malzemeli Membran Kapaklar güneş ışıklarını direk alan bölgelerde çok kısa sürede solma yapmaktadır. Renk Seçenekleri güncel kartela olarak tarafınıza sunulacaktır.

 

Ahşap Mutfak Dolap Modelleri

      Ahşap Kapak Mutfak Dolapları kullanılan malzeme genel olarak dişbudak ağacıdır. Kapak profilleri masiftir kapak orta göbekleri ise mdf üzerine balon kaplamadır.Ahşap kapaklar genellikle doğal bir görüntü vermektedir.

Suntalam Mutfak Dolapları Modelleri

High Gloss Mutfak Dolap Modelleri

Lake Mutfak Dolap Modelleri

Akrilik Mutfak Dolap Modelleri

      Bir sonraki yazımızda Diğer mutfak dolap kapak modelleri hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Umarız paylaşımımız sizler için faydalı olmuştur. Bu vesile ile aşağıda İstanbul içi Hizmet Verdiğimiz Bölgeleri Sizlerle Paylaşmak İsteriz.Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına İstanbul avrupa yakasına hizmetlerimiz ağırlıklıdır.İş yoğunluğuna göre Hey Mimarlık Müşteri Hizmetlerini Arayıp danışabilirsiniz.

Membran Mutfak Dolapları
Membran Mutfak Dolapları

         Başakşehir . Arnavutköy Mutfak Dolapları, Avcılar. Mutfak Dolapları, Bağcılar Mutfak Dolapları, Bahçelievler Mutfak Dolapları, Bakırköy Mutfak Dolapları, Başakşehir Mutfak Dolapları, Bayrampaşa Mutfak Dolapları, Beşiktaş Mutfak Dolapları, Beylikdüzü Mutfak Dolapları, Beyoğlu Mutfak Dolapları, Büyükçekmece Mutfak Dolapları, Çatalca Mutfak Dolapları, Eminönü Mutfak Dolapları, Esenler Mutfak Dolapları, Esenyurt Mutfak Dolapları, Eyüp Sultan Mutfak Dolapları, Fatih Mutfak Dolapları, Gaziosman Paşa Mutfak Dolapları, Güngören Mutfak Dolapları, Kağıthane Mutfak Dolapları, Küçükçekmece Mutfak Dolapları, Sarıyer Mutfak Dolapları, Silivri Mutfak Dolapları, Sultangazi Mutfak Dolapları, Şişli Mutfak Dolapları, Zeytinburnu Mutfak Dolapları

Arama Kelimeleri ; Membran Mutfak Dolap Modelleri, Mutfak Dolap İmalatı, Mutfak Dolap Fiyatları, İstanbul Mutfak Dolap İmalatçıları, Lake Mutfak Dolap Modelleri, istanbul Mutfak Dolabı İmalatı

 

 

Bir cevap yazın

Verified by MonsterInsights