Çatalca Mimarlık

Mimarlık Ofisleri

Çatalca Mimarlık

           Çatalca mimarlık,Çatalca Dekorasyon, firması olarak Çatalca’da en iyi iç mimarlık hizmetini sunuyoruz.ÇATALCA bölgesine özel iç mimarlık hizmetimizle fark yaratıyoruz. Biz insanlar farklı farklıyız. Evlerimiz de birbirinden farklı olmalı ortak projelerle üretilen birbirinin aynı olan evlerde oturuyoruz. Bu nedenle evlerimiz kişiliğimizi zevklerimizi yansıtacak detaylarla zenginleştirmeniz gerekir.
               Tabi bunu her beğenilen ekleneceği bir kargaşaya neden olmadan mobilyasından dekorasyonuna ışığından boyasına kadar pek çok ayrıntıyı tasarlamak gerekir. Tabi bu ayrıntıları yapmadan tasarımı 3D modelleme ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine tasarımımızı sunarak birlikte geliştirmeyi tecih ederiz .
                Çatalca Konsept vila Tasarımı ÇatalcaAvan Proje Hazırlanması Çatalca Kesin Proje Hazırlanması Çatalca Ruhsat Projelerinin Hazırlanması Çatalca Uygulama Projelerinin Hazırlanması Çatalca Detay Projelerinin Hazırlanması Çatalca As-built Projelerinin Hazırlanması Çatalca’da Anahtar teslimi projelerinize inşaat taahhüt hizmetlerini de Hey İç mimar’ lıktan da alabilirsiniz. Çatalca İç Mimar Konsept tasarımlarla size özel projeler hazırlamaktayız. Konsept villa tasarımları iç mimarlık hizmeti olarak İç Mekan Tasarımlarımızı da size özel hazırlamaktayız.
İletişim : İç Mimar Gülay ARSLAN 0532 257 98 60
Hizmetlerimiz
    Otel Tasarım
    3D İç Mekan Tasarımı
    İç Mimarlık Hizmeti
        Çatalca bölgesinde pekçok  projeyi tamamlamıştır.Çatalca başta olmak üzere tüm bu bölgedeki firma ve konut projeleri için iç mekan tasarımları iç mimarlık hizmeteri yapan Hey Mimarlık iç mimarlık olarak Çatalca iç mimarlık ofisi Çatalca iç mimar arıyorum. Çatalca iç mimarlık ofisleri nerededir. Çatalca iç mimarlık ofisleri iç mimarlık teklifi almak istiyorum. Çatalca iç mimar fiyatlarını öğrenmek istiyorum diyen tüm müşterilerimiz için merak ettiklerini cevaplamaya hazırız.

         Çatalca Konsept Villa Tasarımı

               Villa denildiğinde kuşkusuz ilk akla gelen gösteriş ve konfordur. Fakat Konsept Villa Tasarımı söz konusunda olduğunda hayal gücünü zorlayan bir mimari aklınıza gelebilir. Günümüzde sıra dışı villa tasarım sayısı bir hayli fazladır ama bu sıradanlık dışına çıkan mimari tasarımları sadece profesyoneller tarafından yapılabilir. Dolayısıyla sizler içinde Modern Mimari Villa Projeleri çizilsin isterseniz, o zaman bizlerin uzmanlığıyla tanışmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

           Çatalca Mimarlık Ofisleri

             Uzun yıllardır İç Mimari Konsept Fikirleri geliştiren ve uygulayan Hey Mimarlık firmamızda geniş bir mimari koleksiyon söz konusudur. Bu nedenle hayalinizdeki hatta hayal ettiğinizden de daha iyi bir villaya sahip olmak isterseniz, bizlerle iletişime geçerek sizler için en iyisinin tasarlanmasına ön verebilirsiniz. Gerek iç Gerekse dış mimari konusunda tecrübeli olan mimar ve tasarımcılarımız, sizlerin istekleri doğrultusunda en iyi öneriler eşliğinde 3D Modelleme tekniği ile tarafınıza proje sunacaktır.
            Villa tasarımlarında tabi ki görsellikle birlikte konfor alanlarının da önemi büyüktür. Dış ve iç tasarımda kullanılacak malzemelerin titizlikle seçilmesi, duvar ile pencerelerin doğru açıyla birbirine entegre edilmesi, mobilya düzeni, aydınlatma şeması, oda planı gibi her detay son derece önemlidir. Bundan ötürü Villa İç Mekan Tasarımları ile birlikte dış mekan tasarımlarımıza göz atarak içlerinden beğendiğiniz projeyi tercih edebilir veya size özel bir villa tasarlamamızı talep edebilirsiniz. Her iki koşulda da sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilir, hayalinizdeki evi firmamıza tasarlatarak %100 memnuniyet elde edebilirsiniz.
Mimarlık Ofisleri
Mimarlık Ofisleri

İmar Barışı

İmar Affı Danışmanlık Hizmetleri kapsamında tüm süreç içerisinde sizlere yol gösteriyor ve tüm aşamaları sizin adınıza yürütüyoruz.Yapı kaydı belgenizi doğru başvuru ile alıyor, deneyimli mimari proje ekibimizle tapuya verilmek üzere mimari projenizi tüm detayları ile hazırlıyor ve tapu alınana kadar takibini yapıyoruz.
İmar Affı Nedir?

İmar affı 31.12.2017 tarihinden önce inşa edilmiş imar uygulamalarına aykırılıkları bulunan yapıları ve hiç iskan (yapı kullanma izin belgesi) almamış yapıları kapsar.

İmar barışı özellikle kaçak yapı ve katları, imarsız, ruhsatsız yine aynı şekilde iskansız yapıları, hazine arazisi içinde yer alan yapıları, kat mülkiyetinde problemleri olan tamamlanmış ya da tamamlanmamış yapıları, garaj, bahçe, otopark gibi imar veya ruhsata uygun olmayan binaları kapsar. Ayrıca bu kapsamda parselizasyonu yapılmış yapılar ve kanunen problemler yapı inşaat alanlarını ve ilave yapı ekleri de imar barışı kapsamında değerlendirebiliriz.

Mimari Tasarım Uygulama

Mimari projelerin görülebilir, gösterilebilir hale getirilebilmesi için atılacak en önemli adımlardan birisi de Mimari Modelleme’dir. Gelişen teknolojik imkanlar ve gelişen yapı anlayışıyla bizler, Mimari Modelleme alanın uzmanlaşan ve bu uzmanlığını işlerine yansıtan tecrübeli hey mimarlık ekibinin içine sizleri de davet ediyoruz

İç Mimari Tasarım Uygulama

Proje, sosyal bağlamda değerlendirilerek, kullanıcı odaklı bir yaklaşım benimseyerek ilerler. Çalışmalarımızda konsept tasarım aşaması ön plana alınarak, bütçe ve zaman taleplerine göre sonucun üst seviyeye çıkılması, keşif sürecinden teslim sürecine kadar amaçlanır. Mekânlar arasında kuvvetli ilişkiyle bir bütünlük sağlanır. Farklı ve yeni görüşlere açık olan Hey Mimarlık, sanatı yaşam alanlarına entegre ederek, etkili ve şık kullanımına yönelik tasarımlar sunar. Özgün bir bakış açısı ile edindiğimiz birikimler ışığında tasarımlar özgünleştirilir. Ekip uyumumuz ve çalışmalarımızla hedeflerimize ulaşmaktayız.

Mühendislik Hizmetleri

Pratik olarak mühendislik hizmetlerinde uygulanabilir tüm gereksinimleri karşılamak, oluşan riskleri azaltmak, sürekli iyileştirmek ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini arttırmak da hedeflenir. Hey Mimarlık size özel proje üretimi ve mühendislik hizmetleri ile proje süreci boyunca kaliteli hizmet sunar.

Peyzaj Proje Uygulama

Sosyal, ekonomik, fiziksel, çevresel, doğal analizler ışığındaki talepler doğrultusunda proje fikri belirlenir. Üretim aşamasında detaylandırılan konsept proje uygulanır. Bu üretim aşaması, doğru zaman planlaması ile etkin ve hızlı çalışılmasını sağlayan girdiler üzerine kurgulanır. Böylece bölgeye uygun peyzaj proje üretimi sağlanır.

3D Animasyon Hizmeti

Tasarım, 3d Animasyon ile desteklendiğinde projeniz görsel açıdan daha etkili hale gelmektedir. Biz de Mimari projelerimizde 3d animasyon hizmeti vererek, iç mekân ve dış mekân görüntülerini daha çarpıcı ve gerçekçi bir biçimde sizlere sunuyoruz.

Bir cevap yazın

Verified by MonsterInsights