Hey Mimarliık İç mimarlık ve Mimarlık hizmetini nasıl yapmaktadır 

Hizmet bölgelerimiz dünyanın her yerinde gerek ülkemiz gerek yurtdışı taleplerde sözleşme doğrultusunda hizmet vermektedir. Ülkemiz iç mimarlık alanında son yıllarda çok çok ileri düzeyde teknolojiyide tasarımlarında kullanarak müşterilerine daha profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
Hey  mimarlık şirketi olarak vermiş olduğumuz taahhütleri zamanında teslim etmenin gururu ve yılların vermiş olduğu şantiye tecrübesi ile müşterileriyle aynı dili konuşmakta ve özgün çözüm sunmaktadır. Bildiğiniz üzere en zor olan tadilat ve tamirat aşamaları can sıkıcı işler olduğunda müşterilerin sabırsızlıklarıda bunu eklenince iç mimar olarak tüm negatifliği tecrübemizle pozitif sonuçlara çevirmek yetenek ve yenileşmek ister biz şirketimiz Hey Mimarlık tüm süreçlerde sizlere enerji ve değer katmaktan mutluluk duymaktayız.

İç Mimar Ne yapar : 

İç mimarların yaşanılan yaşanılan alanları güzelleştiriken estetik bir çizgi katmak sanatını eserine detaylarla yansıtmaktır.  Bu sayade sanat ve estetik bir alanda iç mimar sayesinde buluşur. İç mimarların detay tasarımdan 3D modelleme , aydınlatma tasarıma kadar yaptığı her işte bütünlük ve müşterinin istekleri doğrultusunda şeklilenmiş mekanlar yatar. İç mimarların tasarımını yaptıkları alanlar sınırsızdır insan yaşamının ulaştığı her noktada iç mimar imzası vardır. İç mimar modelleme çalışması araç iç – dış tasarımından mimari alanına giren her noktayı kapsar:  Cafe tasarımı,konspet villa tasarımı natamam villa tasarımı ,Bina tasarımı,özel villa tasarım,iç mekan tasarımları,Ofis tasarımı,Büro tasarımı,Banyo tasarımı,Otel Tasarımı,mimari tasarımlar,kişiye özel tasarımlar,Spor salonu tasarımı ev, mağaza, lokanta, bahçe  gibi yapılar bulunmaktadır.İç mimar iç kelimesi sizi yanıltmasın bir yapının dışını da içini de bahçe peyzajına kadar her ayrıntıyı resmeden geniş bir bakış açısına sahip olan sanatsal bakış açısıyla modern mimariyi ve klasik detayları mobilya harmanıyla ışıkla taçlandıran sanatçılardır. Çevre düzenlemeleri de yapan iç mimarlar tasarımın başlangıcından itibaren en ince şekilde tasarım yaparak sonuca ulaşırlar. İç mimar üniversitelerin mimarlık fakültesinden mezun olmuş kişilerdir. Mesleki olgunlakla tecrübeyle yoğrulan iç mimarlar kendine has dokunuşuyla proejnizi zenginleştirir. İç mimarların dokunuş iletişim aracı eserin bütünlüğü parçada bütünün  tümlüğüne ait detayları taşımasıdır. Tıpkı bir yap boz gibi …

İç mimar çalışma aşamaları

İç mimar çalışma alanını fiziki olarak gezmeli ışığı,çevre dokusunu tatmalı. Araştırma ve tasarım sürecini oluşturmada fiziki alan tecrübesini müşteri beklentisiyle tasarımda buluşturmalı ve müşterisini doğruya yöneltmeli.Bunun için 3D modelleme kullanarak müşterinin görsel algısına hitap edecek alternatif çalışmalar sunmalıdır.
Eksiz çalışması da demek doğru olur Mekana yönelik eşya araştırması yapma eşya proje uyumu için renk tonlarını scala ayırıp müşteri sunu dosyasını hazırlama
Müşterilerin istekleri dogrultusunda alternatif 3D modeller hazırlayarak anında çözüm üretmelidir çünkü zaman herkes için çok değerlidir.
Optimumun bütçeye yönelik alternatifler hazırlama fiyat araştırması yapmak haliyle bütçeden şaşmamak gereklidir.
Bu aşamalardan sonra eksiz çalışması gerçeğe dönmeye hazırdır.

Mimarlık,İç Mimarlık Ofisleri ,3d Görselleştirme,Animasyon hizmetlerinin sanatla buluştuğu noktadır.İç mimari tasarım, projelendirme ve anahtar teslim uygulama hizmetleri taahhüt İşlerini hızlı ve ekonomik çözüm odaklı çözeriz.