Sarıyer Pvc Oda Kapısı

pvc oda kapısı, pvc oda kapısı fiyatları, pvc oda kapısı modelleri, pvc iç oda kapısı, pvc ev kapısı, pivisi oda kapıları, pvc kaplama iç oda kapıları, pvc daire kapısı, pvc kapı modelleri, istanbul pvc kapı

Sarıyer Pvc Oda Kapısı
pvc oda kapısı  İmalat Ve Satışı ; İç oda kapıları evlerimizdeki sürekli kullandığımız kapılardır. Pvc İç Oda Kapıları‘da bu kapı çeşitlerinden biridir. İstanbul İçi Türkiye Yada Dünyanın herhangi bir yerinde Proje bazlı pvc kapı taleplerinizde bizimle iletişime geçebilir . Proje bazlı inşaatlarınıza özel fiyatlar esnek ödeme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hey Mimarlık olarak projelerde daire karşılığı yada barter usulü çalışmalarımız için müşteri hizmetlerimizi arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Pvc Oda Kapısı Nedir ?

pvc oda kapısı İstanbul ; Yüzeyi Kapmlama Olan Kapı Çeşididir. Üzerlerine CNC tezgahlarında farklı desenlerin uygulanabildiği 6 mm MDF Yüzey Kaplamalı istediğiniz renklerde ve desenlerde üretilme imkanı olan pvc kapılar, Darbe ve Çizilmelere dayanıklı kapı çeşididir. Pvc Kapılar hem fiyat olarak uygun hemde bütçe dostu kapılardır.
Pvc Kapılarda Isı Yalıtımı Ve Ses  ; Pvc kapılar sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı ve yalıtımlı oldukları için en çok tercih edilenlerdir.Aynı Zamanda ses geçirkenlikleri daha azdır.

İstanbul Sarıyer pvc oda kapısı modelleri Kullanım Ömürleri Ve Dayanıklılıkları ; Pvc Kapı modelleri darbelere karşı daha dayanıklıdır temizlenmesi kolaydır dayanıklı oldukları için uzun ömürlüdürler. Kullanılan Pvc kaplamaları sayesinde doğa dostu %100 geri dönüşümü sağlanabilir ürünlerdir. Kullanım ömürleri en az 10 yıl kadar ortalama olmaktadır ,Süre sonunda tekrar üzerleri boyanabilir olduğundan boyayıp kullanım ömrünü dahada artırabilirsiniz.Pvc Kapılar iç oda kapılarında salon kapılarında yatak odası kapılarında,mutfak kapılarında,banyo kapılarında kullanabilirsiniz. Pvc kapılar aynı zamanda suya ve neme dayanıklı kapılardır.Pvc kapı ihtiyaç ve taleplerinizde hey mimarlık olarak sizlere yardımcı olmak çözüm üretmek isteriz. Parakende olarak tek tek satışımız mevcut olmayıp elzem durumlarda tüketicilerimize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktayız.

İstanbul Sarıyer İç oda Kapısı Özellikleri
* Kansolejen madde İçermez.
* Bakteri tutmaz, solvent içermez.
* Uzun ömürlü bir yapıdadır.
* Dünya Sağlık Örgütlerince onaylanmıştır.
* İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar.
* Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer.
* Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar.
* Pvc atıklar, kağıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir.
* Kolay temizlenir ve az bakım gerektirir.
* Ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.
* Modern bir görünüme sahiptir.
* Tek parça dekoratif desenlidir
Membran kapı üretimi, PVC folyonun MDF malzemenin her yüzeyine eşit şekilde tutkallanıp ısı ve yüksek basınç uygulanarak gerçekleştirilen bir üründür.
Membran kapı sistemleri Dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ve kanserojen madde içermeyen PVC ürününden üretilmektedir.
Temizlenmesi kolay olup bakteri tutmayan hijyenik bir yüzeyi bulunmaktadır. Geniş renk yelpazesi ve tasarımı mevcut bulunan membran kapılar istenilen ölçülerde yapılabilmektedir.
Membran kapı sistemleri uzun ömürlü ve üreticiler tarafından tercih edilmekte olan ürün yelpazesidir. Hijyenik yapısı ile bakteri oluşumunu
engellemektedir ve geniş renk seçeneğine sahiptir.
Membran Kapı Modelleri inşaat ve dekorasyon sektöründe çokça kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

Verified by MonsterInsights