Silivri mutfak dolabı Fiyatları

Membran Mutfak Dolapları

Silivri mutfak dolabı Fiyatları

İstanbul Mutfak dolapları dekoratif açıdan ve kullanım açısından hanımlar için çok önemlidir. Tüm mutfak malzemelerini toplayan dolaplar için pek çok da model bulunmaktadır. Model seçimi gerçekleştirilip ölçüler alındıktan sonra sıra hesaplamaya gelmektedir. Mutfak dolabı fiyatları genişliğe ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Dolap sayısı ne kadar artarsa maliyet de o denli yüksek olacaktır. Hazır mutfak dolaplarının fiyatları ise daha da farklıdır. Yapı marketlerden kolaylıkla temin edilebilecek bu dolaplar demonte olarak gelir ve servis tarafından kısa sürede kurulur. Elbette bu mutfak dolabı türü, mutfak ile uyumlu olmalıdır.
Hazır mutfak dolabı Fiyatları

İstanbul mutfak dolabı Silivri fiyatları arasında daha az maliyetli olanlardır. 550 TL’den başlayan mutfak dolaplarında genellikle mdf malzeme kullanılmaktadır. Ancak; bu dolap türünde dolap sayısı azdır. Genellikle stüdyo evlerin mutfakları için kullanılmaktadır. Tek başına yaşayan kişiler bu mutfak dolaplarını seçmektedir. Hacim büyüdükçe hazır mutfak dolaplarında fiyat da artmaktadır. Kullanılan malzeme de fiyatı etkilemektedir. Genellikle Metretülü 2000 TL’ye kadar fiyatlar yükselir.
Sipariş İle mutfak dolabı Fiyatları

Sipariş ile mutfak dolabı fiyatları biraz daha farklıdır. Bu dolaplar için ustalar gelip özel ölçü almaktadır. Metretülü Genellikle 2000 TL civarından başlamaktadır. İşçilik, malzeme hesaplaması, montaj ve nakliye fiyata dahil edilmektedir. Eklenen her dolap için fiyat artmaktadır. Mutfak Dolap metretülü 4000 ile 5000 TL’ye kadar sipariş ile mutfak dolabı yaptırmak mümkündür.
Mutfak Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Mutfaklar kadınlar için önemli bir alandır. Dekorasyonundan kullanışına kadar da pek çok noktada önem arz etmektedir. Hatta kadınlar vakitlerinin birçok kısmını bu alanda geçirmektedir. Tezgahtan evyeye, dolaptan kullanım alanına kadar pek çok noktaya dikkat etmek gerekmektedir. Bu nedenle de mutfak dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Piyasada hazır mutfaklar bulunurken, sipariş üzerine yapılabilen mutfak dolapları da bulunmaktadır. Kullanıcılar bu ürünlerden istediklerini seçip evleri için kullanabilmektedir.
Nasıl Bir Mutfak Dolabı Alınmalıdır?

Mutfak dolapları devamlı olarak su ile temas halinde olduğundan kullanılan malzeme çok önemlidir. Şişme ya da çürüme yapmayacak uzun ömürlü malzemeler kullanılmalıdır.
Mutfak dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bir diğer husus tezgah malzemesidir. Tezgahın granit ya da mermer olması çizilmelere karşı etkilidir. Mdf tezgahlar zaman içerisinde şişmelere, genleşmelere ve çatlamalara neden olmaktadır.
Dekorasyon da mutfak dolabı için önemlidir. Renk seçimi yaparken mutfak fayansları ve zemin ile uyum içinde olan modeller seçilmelidir.
Mutfak dolabı montajı sağlam yapılmadığı takdirde ev kazalarına sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle sağlam montaj gerçekleştiren, kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak gerekir.
Mutfak dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bir diğer nokta ise, temizliğinin kolay yapılabilmesidir. Ev hanımının boyuna göre ölçü alınmalı, ergonomikliği de mutlaka sağlanarak kullanışlı hale getirilmelidir.
Membran Mutfak Dolapları
membran mutfak dolapları ; İstanbul ‘da Evinizin mutfak dolaplarını değiştirmek istediğinizde yada Yeni bir eve taşınırken, kaliteli ve kullanışlı mutfak dolap modellerine ihtiyacınız olursa İstanbul Hey Mimarlık olarak her zaman hizmetinizdeyiz. İstanbul membran mutfak dolabı imalatı konusunda özel olarak imal ettiğimiz aynı zamanda geniş ürün seçekine sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz, imalatını ve montajını sağladığımız bugüne kadar zamanında teslimatını yaptığımız çokça referansımız mevcuttur. Müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyata mutfak dolapları üretiminlerini yaparak istanbul semtlerine ücretsiz olarak teslimatlarını sağlamaktayız.

Mutfak Dolaplarını Sizinle Birlikte Tasarlıyoruz
Mutfaklarınızın ölçüsü alanı ve metrekarelerine göre aynı zamanda güneş alıp almadığına göre kullanılacak malzemeleri birlikte seçmekteyiz , kendinizin beğendiği mutfak dolap modelini sizler için imal etmekteyiz. sahip olabilirsiniz.

Ölçüye Özel İmalat sağlıyoruz,
Müşterilerimize gerekli olan mutfak dolaplarını kaliteli bir şekilde üretim zamanında teslim ediyoruz.
Taleplerinize göre Kör noktaları depolama alanı, aydınlık noktaları çalışma alanı olarak imal ediyoruz.

Mutfaklarınız Hey mimarlık atölyelerinde mimarımız bilgisi ve kontrolünde özel olarak üretilmektedir. Dolayısı ile mutfak dolaplarınıza ücretsiz ek ücret ödemeden eğitimli ve konusunda uzman bir destek sağlamaktayız. Mutfaklarınız kullanımı kolay, sizlerin işini kolaylaştıracak mutfak dolaplarına ihtiyaç duyuyorsanız, işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Şirketimize gelerek, gerekli ölçüler konusunda bilgi verebilir, fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
Alt Mutfak Dolapları Üretimi

membran mutfak dolapları Alt mutfak dolapları, genellikle ağır parçaların depolandığı yerlerdir. Bu alanları sizlere özel tasarlayarak, her zaman kaliteli ve verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları alt mutfak dolabı profillerini çizerek, onlarla paylaşıyoruz. Ürünlerimizi her zaman geniş iç hacme sahip, çekmeceli ve kapaklı şekilde çeşitlendiriyoruz.
Üst Mutfak Dolaplarımız

Üst mutfak dolapları tabak ve bardakların bulunduğu alanlardır. Bardak dolaplarında dilenirse camlı yüzeyler tercih edilmektedir. Müşterilerimizin isteklerine ve beğendikleri modellere göre değişiklik gösterecek bu durumlarda, beyaz eşyaları da dolapların içerisine gizleyebiliyoruz.

Laminat Mutfak Dolapları
Laminat Mutfak Dolapları ;Hey Mimarlık olarak üzerinde çalıştığımız İstanbul Laminat Mutfak Dolabı modelleri ihtiyaçlarınızda A kalitede mutfakları sizlere özel üretiyoruz. Bu model laminat mutfak dolabında açık kahverengi ve beyaz uyumunu birlikte sunuyor, geniş çekmece, dolap ve raf avantajları ile son derece modern bir çizgiyi mutfaklarınıza getiriyoruz.

Mutfak Dolap İmalat Mükemmel Tasarım
Ankastre mutfaklar ile son derece uyumlu bu modern mutfak dolabımızda, klasik dolap tasarımlarının dışında yeni nesil bir dolap tasarlıyor ve bu mükemmel tasarımı mutfaklarınıza taşıma imkanı sunuyoruz. Bol miktarda saklama alanı avantajını da bulabileceğiniz bu dolap modeli ile tüm dolap ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz.
Adalar İstanbul membran mutfak dolapları
Bu dolap modelimizde kullandığımız laminat baskı sayesinde elde edebileceğiniz bazı önemli avantajları ise;

Sağlam yapısı ile su geçirmezlik,
Darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olma,
Sahip olduğu sert yüzey sebebiyle leke kalmama özelliği,
Kolay şekilde temizlenebilme imkanı,
Bir çok renk tercih imkanı,
Hijyenik açıdan mikrop barındırmama avantajı,

Olarak sayılabilir. Ayrıca laminant dolaplar ile parlak veya mat ton seçeneklerini de tercih ederek mutfaklarınızda bambaşka bir görünüm yakalayabilirsiniz.
En Kullanışlı membran mutfak dolapları

İstanbul Adalar membran mutfak dolapları Bu sunduğu avantajlar ile laminant dolaplar en kullanışlı modeller olarak ön plana çıkar. Ankastre ve modern mutfak tasarımları ile uyumlu bu mutfak dolap modelimiz ile sizlere şık ve kullanışlı bir mutfak imkanı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

Verified by MonsterInsights